Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie


W końcu to zrozumie. Jednak nastąpi to nie wcześniej niż za 2 lata. Uzbrój się więc w cierpliwość.

Wróżba od tarota: Rydwan – położenie normalne

Syn w końcu założy rodzinę, ale musisz na to jeszcze poczekać. Tak więc nie naciskaj na niego, on bardzo denerwuje się kiedy, ktoś mówi mu co ma robić. Do wszystkiego trzeba dorosnąć. Jego też to czeka, jednak nie wcześniej niż za 24 miesiące. W tym czasie ustabilizuje swą sytuację.

Wróżba od tarota: Sprawiedliwość- położenie normalne

Syn w końcu założy rodzinę, póki co jednak nie poganiaj go, to denerwujące. Na razie nie jest gotowy aby mieć potomka, kiedy to nastąpi na pewno będzie robił wszystko w tym kierunku. Będziesz mieć wnuka, ale musisz poczekać na to przynajmniej 2 lata.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne wróżki

Twój syn jest raczej zamknięty w sobie, ma grono kilku przyjaciół wokół których się obraca. Ty obawiasz się, że nigdy nie założy rodziny. Jednak obawy te są nieuzasadnione, on jak na razie nie jest zwyczajnie na to gotowy. Kiedy w końcu dojrzeje, na pewno znajdzie właściwą kandydatkę i założy z nią rodzinę. Jest to kwestia 3 lat.

Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Twój syn już w tej chwili myśli nad złożeniem rodziny, pomimo że może mówić inaczej. Tak więc przygotuj się na szybko obrót sprawy. Bardzo prawdopodobne, że w ciągu roku doczekasz się wnuka. Przestań zamartwiać się o syna, on wie co robi.

Wróżba od tarota: Moc – położenie normalne

Czasami zdarza Ci się upominać syna, iż w końcu mógłby założyć rodzinę. Jednak nie sprawi to że zdecyduje się na ten krok. On nie lubi, kiedy jest poganiany. To musi być jego decyzja. Kiedy będzie przekonany, że jest gotów na to by zostać ojcem, na pewno zdecyduje się na ten krok. W ciągu 2 lat to nastąpi.

Wróżba od tarota: wisielec- położenie normalne

Syn na razie nie może znaleźć odpowiedniej kandydatki na matkę swoich dzieci. Ma swoje wymagania, których nie spełnia większość kandydatek. Jeśli w końcu znajdzie taką, która będzie mu odpowiadać, to sprawy potoczą się bardzo szybko. Tak więc wszystko zależy od tego kiedy będzie dane mu ją spotkać.

Czy moja córka założy rodzinę?

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Twym marzeniem jest mieć wnuki. Chcesz żeby spełniło się ono jak najszybciej, przez co nieraz poganiasz córkę. Jednak wczuj się także w jej sytuację. W obecnych czasach, kiedy większość ludzi dąży do kariery, ciężko znaleźć kandydata na męża i ojca dzieci. Jeśli takiego spotka, możesz liczyć że założy rodzinę. Nastąpi to w ciągu 2 lat.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

Córka w tej chwili jest trochę zagubiona. Jako osobę wrażliwą denerwuje ją zachowanie większości mężczyzn, których zna. Zastanawia się czy jest w ogóle sens zakładania rodziny w tych czasach. Na szczęście wkrótce zmieni zdanie.

Informacje

Dodany: 2017-11-24
Kategoria: Kursy tarocistki

Tagi dla artykułu

karty tarota, tarot, wróżki

Komentarze: 10


 • noavatar.png
  Rory
  Dodany: 2017-11-24

  Ano pomysłowe

 • noavatar.png
  Toshia
  Dodany: 2017-11-24

  szczerze klawej blog

 • noavatar.png
  Erin
  Dodany: 2017-11-24

  po plebejsku miły wpisik

 • noavatar.png
  Tyrone
  Dodany: 2017-11-25

  obejmujesz pociągający charakter kształtowania

 • noavatar.png
  Kurt
  Dodany: 2017-11-25

  Przedpotopowo nie połykał panaceum ano fajnego

 • noavatar.png
  Andra
  Dodany: 2017-11-25

  spoko wpisane

 • noavatar.png
  Dianne
  Dodany: 2017-11-25

  spoko zanotowane

 • noavatar.png
  Nenita
  Dodany: 2017-11-25

  istotnie klawym blog

 • noavatar.png
  Star
  Dodany: 2017-11-25

  Zainteresowało miażdży zażarcie

 • noavatar.png
  Jimmy
  Dodany: 2017-11-25

  blog pierwsza kasta

Copyright © 2017 wizje