Zobacz jak pracuje wróżka. Zdradzamy tajemnice wróżek!


Czasami czujesz się trochę samotna. Wydaje Ci się że niewiele jest osób na świecie które mogłoby Cię zrozumieć. Jeśli chodzi o współżycie z partnerem, na razie jeszcze poczekaj. Nie ma sensu kierować się opiniami innych, sama dobrze wiesz kiedy nadejdzie właściwy czas. Na razie niczego nie zmieniaj, kiedy poczujesz się gotowa, to zacznij współżyć z partnerem, który jest właściwą osobą z którą możesz to zrobić.

Czy każda wróżka pracuje tak samo?

Zbliża się czas odpowiedni na podjęcie współżycia z partnerem. Tak wiec nie ma już sensu tego odwlekać, zobaczysz że bardzo Ci się to spodoba, poczujesz się spełniona jako kobieta. Polepszy to również sytuację w Waszym związku, staniecie się sobie jeszcze bardziej bliscy. Nie czekaj wiec już dłużej, pora skosztować czegoś nowego. Wybrałaś właściwego partnera.

Nadszedł już czas abyś podjęła współżycie ze swym partnerem. Jesteście bardzo blisko siebie, znacie swoje potrzeby, będzie Wam razem bardzo dobrze. Nie ma sensu rezygnować z dodatkowej przyjemności, która sprawi ponadto że Wasz związek będzie jeszcze ciekawszy i bardziej urozmaicony. Tak więc już w najbliższych dniach możesz śmiało decydować się na ten krok. Masz wspaniałego partnera.

Tarot, Lenormand, kula - magiczne akcesoria wróżek

Poczekaj jeszcze jakiś czas.Dzięki temu znajdziesz lepszy portal wróżbiarski a co za tym idzie - wróżki. Nie jesteś w tej chwili pewna, czy chcesz podjąć współżycie z chłopakiem, a taka decyzja musi być podjęta ze 100% pewnością. Nie ma sensu spieszyć się z tą decyzją, a potem jej żałować. Dlatego też nie słuchaj innych, nie patrz na to oni robią, tylko kieruj się tym co czujesz. Dopiero gdy w pełni zaufasz chłopakowi możecie to zrobić.

Jest to karta zmian. Tak więc w niedługim czasie staniesz się już gotowa na to, aby współżyć z partnerem. Dzięki dojrzałości którą już nabyłaś nie narażasz się z tego powodu na niebezpieczeństwo. Wręcz przeciwnie podjęcie współżycia sprawi że Twój związek będzie jeszcze lepszy. Masz wspaniałego partnera i będzie Ci z nim dobrze.

Twój partner nalega na to abyście podjęli współżycie seksualne. Jednak powinien pamiętać, że nie może Cię do tego ponaglać. Jeśli zależy mu na Tobie powinien jeszcze poczekać jakiś czas na to, kiedy Ty będziesz gotowa. Nie dawaj więc sobą manipulować, decyzja musi być podjęta tylko i wyłącznie przez Ciebie.

Informacje

Dodany: 2017-11-23
Kategoria: Wróżby

Tagi dla artykułu

astrologia, horoskopy, numerologia, portal wróżbiarski, wróżby

Komentarze: 5


 • noavatar.png
  Rogelio
  Dodany: 2017-11-24

  Niewymownie się studiuje

 • noavatar.png
  Sook
  Dodany: 2017-11-24

  podoba mi się

 • noavatar.png
  Walton
  Dodany: 2017-11-24

  Morowy wpisik

 • noavatar.png
  Liana
  Dodany: 2017-11-25

  spoko powiedziane

 • noavatar.png
  Vina
  Dodany: 2017-11-25

  Przedpotopowo nie recytował lekarstwa oczywiście odjazdowego

Copyright © 2017 wizje